LED privjesak
Model: ENM-LLP 30W/40W/50W/60W/80W
LED -ovi + Driver: Epsitar/San'an LED -ovi + Lifed/Done Vozač
Svjetlosna učinkovitost: 135lm/w
Uvod u proizvod
| Model: | ENM-LLP 30W/40W/50W/60W/80W |
| LED -ovi + vozač: | EPSITAR/SAN'AN LEDA + LIFUD/GODING DIVOR |
| Svjetlosna učinkovitost: | 135lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Duljina cijevi: |
2ft, 3ft, 4ft, 6ft, 8ft |
| Ulazni napon: | 100-277 vac, 50/60Hz |
| CRI: | >80 |
| Kut snopa: | 120 stupnjeva |
| Materijali: | Aluminij+računalo |
| Jamstvo: | 3 godine |
LED linearna svjetlost je visoke performanse, fleksibilan i modularni sustav profila s ugrađenim, površinskim, zidnim i suspendiranim/privjescima opcije . samostalno ili kontinuirana konfiguracija sustava dostupna je .
Neizravna/izravna rasvjeta općenito se preporučuje za prostore s visokim ({10+ stopala) i bijelim gotovim stropovima kako bi se svjetlost omogućila da se odvrati u prostor .
S pažljivo dizajniranim detaljima, osnovni oblik svjetiljke omogućuje stvaranje beskonačnih uzoraka .
Ovaj vrlo prilagodljivi linearni svjetiljki dodaje karakter uredskim prostorima, učionicama, konferencijskim salama, supermarketu i više .
Tehnički podaci








Popularni tagovi: LED privjesak, Kina vodila privjesak, proizvođači, dobavljači, tvornica
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit














