CPL01 LED krovno svjetlo
Poseban dizajn s patentom
Aluminijsko kućište visoke disipacije topline
Uvezeni čip, visoki lumenski tok
Uvod u proizvod
Značajke
1. Poseban dizajn s patentom
2. Aluminijsko kućište visoke disipacije topline
3. Uvezeni čip, visoki lumenski tok
4. Koristite Mean Well driver, dug životni vijek
5. Vodootporan doseže IP67
6. Jednostavna instalacija
7. Čvrsto pakiranje, bez oštećenja tijekom transporta
| Model: | ENM - CPL01 - 100W/150W/200W/240W |
| LED diode + drajver: | Philips/Samsung/Bridgelux LED diode + Meanwell/Sosen/Lifud Driver |
| CCT: | 2700-6500K |
| Kut snopa: | 150 stupnjeva |
| Svjetlosna učinkovitost: | 150lm/w |
| Objektiv: | LM-80 izvješće i IES podaci dostupni |
| Ulazni volt: | 100-240/277VAC, 50-60Hz |
| CRI: | >83 |
| IP ocjena: | IP65 |
| Jamstvo: | 5 godina |




Prijave

Popularni tagovi: cpl01 led svjetlo s baldahinom, Kina cpl01 led svjetlo s baldahinom proizvođači, dobavljači, tvornica
Par: ne
Sljedeći: CPL02 LED Canopy Light
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit













