LL01 LED stadion poplavna svjetlost
Model: enm-ll 01 -600 w/1000W/1200W
Ulazni volt: 100-277Vac, 50/60Hz
LED -ovi + Driver: Bridgelux/Samsung/Philips LED -ovi + Meanwell/SOSEN DIVOR
Svjetlosna učinkovitost: 170lm/w
Uvod u proizvod
| Model: | Enm-ll 01 -600 w/1000W/1200W |
| Ulazni volt: | 100-277Vac, 50/60Hz |
| LED -ovi + vozač: | Bridgelux/Samsung/Philips LED -ovi + vozač Meanwell/SOSEN |
| Svjetlosna učinkovitost: | 170lm/w |
| Kut snopa: | 10 stupnjeva /25 stupnjeva /45 stupnjeva /60 stupnjeva |
| Objektiv: | PC materijal |
| Faktor snage: | 0.9 |
| CCT: | 2700-6500K |
| IP ocjena: | IP66 |
| Jamstvo: | 7 godina |
Općenito opis
Na temelju tradicionalne poplavne svjetlosti, LED stadion svjetlost je poboljšani proizvodi s primjenom nove LED rasvjete. U usporedbi s tradicionalnom poplavnom svjetlošću, LED stadionsko svjetlo ima superiornost uštede energije, niskog ugljika, duljeg vijeka životnog vijeka, izvrsnog prikazivanja boja i brze reakcije.
Osim toga, s jednostavnim i lijepim dizajnom, LED stadion svijetlo savršeno jedinstvo s arhitekturom i lako instaliranim. Skriveni LED izvor s mekim, pa čak i rasvjetom mogao bi izbjeći odsjaj izravno u oči.







Prijava
Široko se koristi u zračnoj luci, morskoj luci, sportskoj rasvjeti i drugoj visokoj jarboli. Ima profesionalnu distribuciju rasvjete, jednostavnu za ugradnju, veću uštedu energije.



Popularni tagovi: LL01 LED stadion poplava, China LL01 LED stadion Proizvođači svjetla poplave, dobavljači, tvornica
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit










