LGL01 Top Post LED vrtna svjetlost
Die lijeva aluminijska kuća, izvrsna toplinska kontrola tijekom radnog vremena. Saće na vrhu povećava područje zračenja toplinom + peraje protoka zraka oko svjetiljke.
Uvod u proizvod
Glavne prednosti našeg LED vrtnog svjetla
Die lijeva aluminijska kuća, izvrsna toplinska kontrola tijekom radnog vremena.
Saće na vrhu povećava područje zračenja toplinom + peraje protoka zraka oko svjetiljke.
Profesionalna IP65 ocjena pogodna je za vanjske vlažne lokacije.
Kvaliteta SMD 3030 6 V LED-ove dostupne 2700K-6000K.
Kompatibilno sa standardnim 2 3/8 "i 3" tenoni.
| Modela: | ENM-LGL01-60W/100W/150W/200W/240W |
| LED -ovi: | LUMILEDS SMD 3030 LED |
| Vozač: | SUSEN/MEANWELL |
| CRI: | >80 |
| CCT: | 2700K-6500K |
| Materijali: |
Aluminijski materijal |
| Efikasnost svjetlosti: | 150lm/w |
| Kut snopa: | 60 stupnjeva /90 stupnjeva /130 stupnjeva |
| IP ocjena: | IP65 |
| Jamstvo: | 5 godina |

100W LED POST SVJETLO SVJETLO Zamijenite 300W HPS
150W LED POST SVJETLO SVJETLO Zamijenite 400W HPS
200W LED svjetlost Polja Zamijenite 500 W HPS -a

Prijava
Popularno korištenje u vrtu, dvorištu, cesti, zamjenskim konvencionalnim zidnim paketima, zidnim svjetlima i reflektorima


Popularni tagovi: LGL01 Top Post LED Garden Light, China LGL01 Top Post LED proizvođači svjetla, dobavljači, tvornice
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit















