ENM-LS04 OEM ODM IK08 LED Ulična Svjetiljka
Aluminijsko tijelo vrhunske kvalitete, IK08 Standard;
SMD 3030 LED čips, 140-150lm/w;
Održavanje bez alata, poklopac se može lako otvoriti ručno;
Uvod u proizvod
Značajke
*Vrhunski aluminijsko tijelo koje se lijeva, IK08 Standard;
*SMD 3030 LED čipovi, 140-150lm/w;
*Održavanje bez alata, poklopac se može lako otvoriti ručno;
*Vodootporni IP66 dizajn, pogodan za vlažno i mokro mjesto;
*Dvije instalacije: okomita i vodoravna za opcije;
*Zaštita od prenapona: dostupna je i preko 10kV, 20kV verzija;
*Photocell/Timing nije obavezno;
*Prijateljsko okruženje i ušteda energije;
*LM79/LM80/IES izvješća dostupna;
*SAA, CE, C-Tick, EMC, LVD, ROHS certifikat;
*Četiri dimenzije: lakša težina i manji volumen mogu pomoći kupcu uštede troškova tereta;
*5 godina jamstva, preko 70 000 sati životnog vijeka.

| Model: | ENM-LS 04 30 W/60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W |
| LED -ovi + vozač: | Brigelux/Samsung/Philips LED -ovi + Meanwell/SOSEN DIVOR |
| Svjetlosna učinkovitost: | 170lm/w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Kut snopa: |
Type2 / Type3 / Type5, 60/90 stupnjeva |
| Ulazni napon: | 100-277Vac, 50/60Hz |
| Faktor snage: | >0.9 |
| Materijali: | Aluminij i pc i kaljeno staklo |
| LED klasa: | LM80 je ocijenjen na 100 000 sati |
| Jamstvo: | 7 godina |
Prijava
Ulice i ceste grana grana, autocesta, kolnici, kvadrati i škole, parkovi, dvorišta


Paket

Popularni tagovi: ENM-LS04 OEM ODM IK08 Led Street Light, China ENM-LS04 OEM ODM IK08 Proizvođači Street Light-a, dobavljači, tvornica
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit













