HB04 IP69K Ocijenjeno LED okrugli svjetlo visokog zaljeva
ENM-HB04 SEREIS LED High Bay Light savršeno je rješenje za sigurnu rasvjetu u zatvorenom hrani za preradu hrane i pića, poljoprivredu i poljoprivredne sadržaje, komercijalne kuhinje, proizvodne pogone .
Uvod u proizvod
Značajke
1. ENM-HB04 SEREIS LED High Bay Light savršeno je unutarnje rješenje za sigurnu rasvjetu u zatvorenom hrani za preradu hrane i pića, poljoprivredu i poljoprivredne sadržaje, komercijalne kuhinje, proizvodne pogone .}
2. svjetiljke ispunjavaju zahtjeve za dizajnom "bez stakla"!
Using high-quality lamp beads to reduce light waste, the utilization rate of light is higher, CRI>80, učinkovitost svjetlosti može doseći 150 lm/w!
Učinkovitost super svjetla, uštedite do 70% na troškovima energije zamjenom postojećih starih žarulja;
Adekvatni uvjeti rasvjete mogu izbjeći mnoga sigurnost;
3. svjetiljke su dizajnirane bez izloženih vijaka!
S većim područjem rasipanja topline i boljom toplinskom vodljivošću .
Kućište je izrađeno od aluminijskog aluminija ADC12, ostalo je od 304 nehrđajućeg čelika .
Glatki dizajn neće gomilati prašinu i olakšava čišćenje i uštedjeti mnogo troškova rada .
IES datoteke, Studija besplatnog dijaluta .
Tvornica LED svjetla od 2018. godine, samo kvalitetna, niska cijena, brza isporuka!
Tehnički podaci
| Model: | ENM - HB 04 -60 W/80W/100W/120W/150W/200W |
| LED -ovi +vozač: | Philips/Samsung/Bridgelux LED -ovi + vozač Meanwell/SOSEN/LIFUD |
| CCT: | 2700-6500K |
| Svjetlosna učinkovitost: | 160lm/w |
| Kut snopa: | 60 stupnjeva /90 stupnjeva /120 stupnjeva |
| Objektiv: | Mat površinska ili visoka prozirnost PC (opcionalno) |
| Ulazni volt: | 100-240/277vac, 50-60 Hz |
| Kućište Al i staklo: | Aluminij i kaljeno staklo ili anti UV PC |
| Funkcije: | 0-10 v DimMable, Dali Dimmable, senzor pokreta, senzor fotografija, Zigbee itd. |
| IP ocjena i jamstvo: | IP65, 7 godina |

Pojedinosti o proizvodnji









Popularni tagovi: HB04 IP69K Ocijenjena LED okrugla svjetlost High Bay, China HB04 IP69K Ocijenjena LED -a, proizvođači, dobavljači, tvornice, dobavljači, dobavljači, dobavljači, tvornice
Mogli biste i voljeti
-

LLB01 Industrijska LED linearna svjetlost visokog zaljeva
-

HB03 mikrovalna radar senzora LED High Bay Light
-

HB05 Industrial NLO Highbay rasvjeta
-

HB01 NLO LED High Bay Light
-

LLB03 skladište komercijalne i industrijske rasvjete LED linearno svjetlo visokog zaljeva
-

HB02 5 godina jamstva IP65 Energetski učinkovita rudarska svjetiljka za industrijsku LED UFO rasvjetu za visoke zaljeve
Pošaljite upit




