HB01 NLO LED High Bay Light
Model: ENM - HB 01 -100 W/150W/200W/240W/300W
LED -ovi + Driver: Philips/Samsung/Bridgelux LED -ovi + Meanwell/SOSEN/LIFUD DINAR
CCT: 2700-6500K
Svjetlosna učinkovitost: 160lm/w
Uvod u proizvod
Tehnički podaci
| Model: | ENM - HB 01 -100 W/150W/200W/240W/300W |
| LED -ovi +vozač: | Philips/Samsung/Bridgelux LED -ovi + vozač Meanwell/SOSEN/LIFUD |
| CCT: | 2700-6500K |
| Svjetlosna učinkovitost: | 160lm/w |
| Kut snopa: | 60 stupnjeva /90 stupnjeva /120 stupnjeva |
| Objektiv: | Mat površinska ili visoka prozirnost PC (opcionalno) |
| Ulazni volt: | 100-240/277VAC, 50-60Hz |
| Kućište Al i staklo: | Aluminij i kaljeno staklo ili anti UV PC |
| Funkcije: | 0-10V zatamnjen, Dali Dimmable, senzor pokreta, senzor fotografija, Zigbee itd. |
| IP ocjena i jamstvo: | IP65, 7 godina |
Pojedinosti o proizvodnji





Opis proizvoda







Popularni tagovi: HB01 NLO LED High Bay Light, China HB01 UFO LED proizvođači visokog zaljeva, dobavljači, tvornice
Mogli biste i voljeti
-

HB04 IP69K Ocijenjeno LED okrugli svjetlo visokog zaljeva
-

LLB01 Industrijska LED linearna svjetlost visokog zaljeva
-

HB03 mikrovalna radar senzora LED High Bay Light
-

HB05 Industrial NLO Highbay rasvjeta
-

LLB03 skladište komercijalne i industrijske rasvjete LED linearno svjetlo visokog zaljeva
-

LLB02 IP65 garaža LED linearno svjetlo visokog zaljeva
Pošaljite upit




