HB03 mikrovalna radar senzora LED High Bay Light
5,8 g radarske indukcije, svjetlost kada čovjek dolazi, a svjetlost ili malo svjetline kada čovjek ode, (podesiva svjetlina). Udaljenost indukcije može se prilagoditi (2-12 metara).
Uvod u proizvod
5,8 g radarske indukcije, svjetlost kada je čovjek koji dolazi, i svjetlost ili malo svjetline kad čovjek ode,
(podesiva svjetlina). Udaljenost indukcije može se prilagoditi (2-12 metara).
Podesiva osjetljivost na kontrolu svjetlosti. Odgoditi vrijeme i podesivo napajanje. Podešavanje snage i vremena u stanju pripravnosti.

Značajke proizvoda
1. Mikrovalna senzor koji se koristi s RC-01 za proširenje funkcije senzora.
2. Daljinski upravljač koristi CR2025 bateriju.
3. Raspon daljinskog upravljanja: 10 metara (unutarnja upotreba).
4. Svjetiljka povezana s mikrovalnim senzorom bljeskat će jednom nakon primanja signala daljinskog upravljanja kako bi se naznačio primljeni signal.



| Model: | ENM - HB 03 -100 W/150W/200W/240W/300W |
| LED -ovi +vozač: | Philips/Samsung/Bridgelux LED -ovi + vozač Meanwell/SOSEN/LIFUD |
| CCT: | 2700-6500K |
| Svjetlosna učinkovitost: | 160lm/w |
| Kut snopa: | 45 ~ 120 stupnjeva |
| Test spreja za sol: | >1000 sati |
| Ulazni volt: | 100-240/277VAC, 50-60Hz |
| Kućište Al i staklo: | Aluminij i kaljeno staklo ili anti UV PC |
| IP ocjena: | IP65 |
| Jamstvo: | 7 godina |

Prijava


Popularni tagovi: HB03 Mikrovalni radar senzor LED High Bay Light, Kina HB03 Mikrovalna radarskog senzora LED Proizvođači visokog zaljeva, dobavljači, tvornica
Mogli biste i voljeti
-

HB04 IP69K Ocijenjeno LED okrugli svjetlo visokog zaljeva
-

LLB01 Industrijska LED linearna svjetlost visokog zaljeva
-

HB05 Industrial NLO Highbay rasvjeta
-

HB01 NLO LED High Bay Light
-

LLB03 skladište komercijalne i industrijske rasvjete LED linearno svjetlo visokog zaljeva
-

HB02 5 godina jamstva IP65 Energetski učinkovita rudarska svjetiljka za industrijsku LED UFO rasvjetu za visoke zaljeve
Pošaljite upit





